I Debaty Oksfordzkie

1 marca w naszej szkole odbyły się I Debaty Oksfordzkie.

 

Klasa II PB ( w składzie Filip Chmielecki, Aleks Kucharski, Julia Meyer i Zosia Ciszewska) zmierzyła się z klasą II GB (reprezentowaną przez Martę Dmochowską, Darię Nieżurawską, Zosię Owczarek  i Flavię Corbucci) w temacie:

Picie kawy jest lepsze od picia herbaty.

 

Dyskusja była prowadzona wzorcowo i dzięki zaangażowaniu wszystkich mówców mieliśmy bardzo udane wydarzenie naszej szkolnej społeczności. Po burzliwych obradach Jury ( Dominika Chorosz-Piotrowicz, Bartosz Kowalewski, Katarzyna Gromadka) przyznało zwycięstwo klasie II GB i tytuł Mówcy Debaty Zosi Owczarek.

 

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za pracę zarówno mówcom jak i osobom czynnie im pomagającym:

Kornelii Olkuckiej, Agacie Kulpińskiej-Smolarskiej, Zuzi Bystrzyńskiej, Oli Ciechanowieckiej i Wojtkowi Soszyńskiemu.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych do następnych debat!

 

Opiekun debat

Dominika Chorosz-Piotrowicz

Aktualności

DNI OTWARTE

Zapraszamy na PIERWSZE SPOTKANIE REKRUTACYJNE, czyli tzw. DZIEŃ OTWARTY! Odbędzie się 15 lutego 2024 roku o godz. 17.00 (Bobrowiecka 9...

Dyżury wychowawców

Drodzy uczniowie od poniedziałku 5 lutego 2024 roku startują cotygodniowe dyżury wychowawców klas. Wychowawcy będą dyżurowali od godziny 8.25 do...