Olimpiada Przedsiębiorczości

Drogie Liderki i Drodzy Liderzy – jest zadanie !

Już niedługo ruszą zapisy na kolejną edycję, jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju – Olimpiady Przedsiębiorczości. Olimpiada ta to innowacyjny projekt o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze. 

Chciałbyś sprawdzić swoją wiedzę z obszarów: 

  • Gospodarki rynkowej,
  • Rynków finansowych,
  • Rynku pracy,
  • Przedsiębiorstw.

Pomyśl, zastanów się – jest czas, aby podjąć decyzję. Zawsze możesz przyjść do sali 306 i porozmawiać o swoim udziale w tej olimpiadzie.

Spróbuj! Sprawdź się! Czasem warto chwycić byka za rogi i podjąć wyzwanie. 

 

Ważne, żebyś wiedział, że Olimpiada Przedsiębiorczości jest wspólną inicjatywą Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz pięciu największych polskich uczelni ekonomicznych – Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu.

 

Do dzieła !

Rafał Kus 

Aktualności