Oxford MasterClass

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

mamy niezwykłą możliwość na uczestniczenie w wyjeździe do Oxfordu w ramach Oxford MasterClass, czyli 3-dniowych spotkaniach na University of Oxford.

Wyjazd przeznaczony jest dla Ucznia i Rodzica.

 

Poniżej kilka słów o idei spotkań: 

Idea Oxford MasterClass zrodziła się w odpowiedzi na duże zainteresowanie młodzieży studiami na najlepszych uniwersytetach świata, pozornie nieosiągalnych, a jednak coraz częściej wybieranych przez licealistów. 

Podczas naszej przygody z Oxford University powiemy, jak pokonać wszystkie bariery oddzielające młodego człowieka od togi studenckiej, zaczynając od poczucia, że „to niemożliwe”, bo jak powiedział Janek, uczestnik pierwszej edycji: „Oxford University nadal pozostaje dla mnie czymś legendarnym, jednak dostrzegłem wyraźną opcję dostania się tam” Stworzyliśmy wyjątkową możliwość wczucia się w rolę studenta, dzięki zakwaterowaniu w akademiku St Benet’s Hall, gdzie na co dzień żyją studenci Oxfordu.

Dzięki spotkaniom z wykładowcami, studentami, absolwentami i Admission Tutors, uczniowie będą mogli dowiedzieć się więcej o procesie rekrutacyjnym i realiach życia na najprawdopodobniej najlepszym uniwersytecie na świecie.

Więcej o tej inicjatywie oraz harmonogram wyjazdu znajduje się w załączniku poniżej.

 

 

 

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z p. Anetą Morawską. 

Aktualności

DNI OTWARTE

Zapraszamy na PIERWSZE SPOTKANIE REKRUTACYJNE, czyli tzw. DZIEŃ OTWARTY! Odbędzie się 15 lutego 2024 roku o godz. 17.00 (Bobrowiecka 9...