PIĄTKOWE NARADY NA SZCZYCIE

Piątek to zawsze czas intensywnej pracy Młodzieżowej Rady Szkoły. Lubimy te piątki, kiedy możemy się spotkać i wspólnie rozmawiać o rozwoju naszej szkoły. Dziś w agendzie spotkania znalazły się dwa punkty. Po pierwsze planowaliśmy, jak rozwijać ciekawą ofertę dla naszych uczniów, co chcielibyśmy, aby na terenie szkoły się działo – dyskusja była bardzo burzliwa i efekty zapowiadają się imponująco. Drugim punktem spotkania było omówienie zasad wprowadzania nowych uczniów w naszą szkolną społeczność. Jako liderzy wiemy, że proces onboardingu stanowi ważny element we wprowadzaniu w struktury firmy nowych pracowników. Chcemy wzorować się na najlepszych i rozpoczynamy przygotowywanie procedur onboardingowych dla nowych uczennic i uczniów. Naszym celem jest dobre samopoczucie w szkole naszych uczniów  .

 

 

Aktualności

DNI OTWARTE

Zapraszamy na PIERWSZE SPOTKANIE REKRUTACYJNE, czyli tzw. DZIEŃ OTWARTY! Odbędzie się 15 lutego 2024 roku o godz. 17.00 (Bobrowiecka 9...

Dyżury wychowawców

Drodzy uczniowie od poniedziałku 5 lutego 2024 roku startują cotygodniowe dyżury wychowawców klas. Wychowawcy będą dyżurowali od godziny 8.25 do...