Świat jest piękny… Rozmowy w ramach Angielskiego Forum Dyskusyjnego

Ostatnio dyskutowaliśmy o najpiękniejszych miejscach na świecie, każdy z nas miał własne uzasadnienia, trudno było dokonać wyboru najbardziej unikalnego. 

Czy kolorowy wodospad w Islandii  z magicznymi i zapierającymi dech widokami zwłaszcza o zachodzie słońca, tęczą? Czy najstarsza na świecie Pustynia Namib (Namibia) z czerwonymi wydmami. Kultowe turystyczne miejsce w Kalifornii, McWay Falls wodospady spadające z wysokości ponad 80 stóp (1 stopa=30,48cm) prosto do Oceanu Spokojnego. Łąki tonące w kwiatach, skały w promieniach słonecznych, zmieniające się kolory nieba – wszystko to powoduje, iż turyści robią mnóstwo zdjęć wiedząc, że nigdy nie uda im się uchwycić tego samego widoku. Bajkowy świat, cud natury.

Może prehistoryczne jezioro w zachodniej Boliwii, które wyschło z biegiem czasu pozostawiając niewiarygodne w kształtach formacje z oślepiająco białej soli? Turyści spacerujący po nich, maja nieodparte wrażenie, że poruszają się w chmurach. Czują się, jakby podlegali stanowi nieważkości . Magiczne i niezapomniane doświadczenie.

Świat jest piękny….

Aktualności

Nasz szkolny ROBOT

Po feriach w naszej szkole pojawił  się robot OhBot. Przypomina człowieka. Rozmawia, rozpoznaje osobę, mruga oczami, zamyka i otwiera usta....