Szkoła Liderów partnerem British Council w programie Addvantage

Szanowni Państwo,

jest nam miło poinformować, że podpisaliśmy porozumienie z British Council na mocy którego zostaliśmy uczestnikam programu partnerskiego Addvantage.

Dzięki niemu młodzież z naszej szkoły będzie mogła:

1.w ramach zajęć lekcyjnych (bezpłatnie), przygotowywać się do certyfikatu FCE

2. zdawać egzamin FCE w British Council lub w naszej szkole

3. otrzymać zniżkę na egzamin

 

Certyfikat FCE to doskonała inwestycja w przyszłość Państwa dzieci. Będąc na studiach, wiele uczelni zalicza lektorat z języka angielskiego na podstawie certyfikatu z Uniwersytetu Cambridge. Młodzież, która pragnie brać udział w wymianach studenckich czy też stypendiach zagranicznych, będzie posiadać dokument, który  potwierdzi ich znajomość języka angielskiego. Będą mogli również w przyszłości wpisać do swojego CV rozpoznawany przez korporację certyfikat i mieć możliwość zdobycia pracy spełniającej ich oczekiwania.

 

Zajęcia prowadzi szkolny koordynator British Council, mgr Jadwiga Wolsan (metodyk – egzaminator maturalny, lektor szkół językowych, ministerstw i instytucji rządowych).

 

Wszystkich Uczniów gorąco zachęcamy do zapisów i poszerzania znajomości języka angielskiego!

Aktualności

DNI OTWARTE

Zapraszamy na PIERWSZE SPOTKANIE REKRUTACYJNE, czyli tzw. DZIEŃ OTWARTY! Odbędzie się 15 lutego 2024 roku o godz. 17.00 (Bobrowiecka 9...

Dyżury wychowawców

Drodzy uczniowie od poniedziałku 5 lutego 2024 roku startują cotygodniowe dyżury wychowawców klas. Wychowawcy będą dyżurowali od godziny 8.25 do...