Wakacje tuż tuż… Nasze ostatnie zajęcia Angielskiego Forum Dyskusyjnego o wakacyjnych wojażach.

WAKACYJNE  MARZENIA

Zbliżają się wakacje. Zastanawialiśmy się, jak i gdzie można je spędzić, żeby przeżyć niezapomniane chwile, z gwarancja pogody, piękną plażą, wspaniałymi widokami.

A może San Sebastian w Kraju Basków, Hiszpania? Dla miłośników surfingu ale również filmów (słynny festiwal filmowy). Również  dla osób poszukujących wrażeń językowych, które będą miały okazję posłuchać melodyjnego języka Basków, euskery.

Lazurowe Wybrzeże ze znanymi miastami kojarzonymi z gwiazdami i celebrytami Saint-Tropez i Cannes? Zachwycą Was piękne góry, zatoki z lazurową wodą, przepiękne plaże, palmy, bogata roślinność.

Chorwacja, zwłaszcza Zatoka Kvarner będąca częścią Morza Adriatyckiego z przepięknymi wyspami Pag, Cres, Krk, Losinj i Rab? Miłośnicy historycznych zabytków spędzą cudowny czas zwiedzając średniowieczną Rijekę. 

A może chcesz odpocząć od tłumów turystów? Jeśli wolisz świat przyrody, wybierz Bułgarię, a tam pojedź na jeden z bułgarskich przylądków Kaliakrę, prawdziwy raj dla oczu. Będziesz mógł przyglądać się skaczącym i bawiącym się ze sobą delfiny. Jeśli będziesz miał więcej casu, powędruj w głąb Bułgarii i pospaceruj w labiryncie wzgórz, wąskich brukowanych uliczek z drewnianymi domkami. Niewątpliwa atrakcją byłby nocleg w Rylskim Monastyrze, klasztorze sławnego pustelnika i uzdrowiciela Iwana.

Lubisz góry? Wyjedź do Słowenii. Zauroczą Cię majestatyczne Alpy Julijskie, polodowcowe jeziora, ukwiecone łąki….

Życzymy udanych wakacji gdziekolwiek będziesz, wszyscy potrzebujemy zmiany otoczenia i spojrzenia na świat z innej perspektywy.

Aktualności

DNI OTWARTE

Zapraszamy na PIERWSZE SPOTKANIE REKRUTACYJNE, czyli tzw. DZIEŃ OTWARTY! Odbędzie się 15 lutego 2024 roku o godz. 17.00 (Bobrowiecka 9...