Warsztaty z przedsiębiorczości

Dnia 7.02.2020r. odbyły się warsztaty z przedsiębiorczości . Zostały przeprowadzone przez członków Studenckiego Forum Business Centre Club. W czasie warsztatów zadaniem uczniów było zorganizowanie (na podstawie case study)  „Dnia Przedsiębiorczości” w naszej szkoły. Trzy osoby z klasy o profilu prawo i przedsiębiorczość z 1 GA, które najlepiej poradziły sobie z zadaniem zostały nagrodzone „szóstką” i uznaniem studentów z SFBCC 🙂
                                                                   Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy 🙂

Aktualności

Nasza platforma e-learningowa

Drodzy Uczniowie,   od poniedziałku 30 marca 2020r. część naszej wspólnej e-learningowej pracy przeniesiemy na szkolną platformę MOODLE    https://loliderdali.moodle.org.pl/login/index.php...

Próbna matura

Uwaga Maturzyści! PRÓBNA MATURA   Nasza szkoła przystąpiła do udziału w próbnych maturach organizowanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.  Próbne matury...