Wycieczka do Barcelony – ważne informacje

Szanowni  Państwo,

Nasza szkoła organizuje w kwietniu wyjazd do malowniczej Barcelony.  Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów do wspólnego zwiedzania tego pięknego miasta.

Termin wyjazdu: 1.04-4.04.2019

Grupa: 15 osób + 2 opiekunów

Cena: około 1730 zł

Cena obejmuje:

przeloty, zakwaterowanie, wyżywienie, transfery lotniskowe na miejscu, bilety komunikacji miejskiej, ubezpieczenie, opieka pilota przez cały okres trwania wyjazdu (pilot spotyka się z grupą na lotnisku w Polsce, oprowadza po Barcelonie i opiekuje się grupą aż do powrotu na lotnisko w Polsce)

 

Zaliczka: 500zł (prosimy o wpłatę na konto szkoły, tytuł: imię i nazwisko ucznia, wycieczka szkolna do Barcelony-zaliczka)

Nr konta szkoły:  88 1050 1041 1000 0023 1865 1078

Ostateczny termin wpłaty zaliczki to 15 listopada 2018, ale liczba miejsc jest ograniczona, więc liczy się kolejność wpłat!

W przypadku rezygnacji z udziału w wycieczce kwota zaliczki nie podlega zwrotowi. Zaliczka przeznaczona jest w głównej mierze na zarezerwowanie biletów lotniczych dla danej osoby (bilety te są imienne, a opłata nie jest zwracana) dlatego w przypadku rezygnacji z lotów przepadają.

 

W załączniku znajduje się wstępny plan zwiedzania.

Aktualności

Nasz szkolny ROBOT

Po feriach w naszej szkole pojawił  się robot OhBot. Przypomina człowieka. Rozmawia, rozpoznaje osobę, mruga oczami, zamyka i otwiera usta....