Wycieczka do Torunia

Wyruszamy !!!

Dziś o 9:11 odchodzi nasz pociąg do Torunia a w nim my, czyli 2B oraz opiekunowie Anna Bartosik – nauczycielka niemieckiego oraz Bartosz Kowalewski – pedagog szkolny. W mieście piernika spędzimy 4 dni, podczas których zwiedzimy prawie wszystkie najciekawsze miejsca. Prawie, bo jest ich tyle, że w tak krótkim czasie z pewnością nie zdołamy zobaczyć wszystkiego.

Pierwszego dnia (12.11.2019r.) zamierzamy poznać Toruń korzystając z przygotowanej przez przewodników Polskiego Towarzystwa Turystyczno Krajoznawczego gry terenowej. Tego dnia z pewnością uda nam się wejść na wieżę widokową, oraz obejrzeć panoramę Torunia z punktu widokowego.

Naszą wycieczkę będziemy relacjonować na bieżąco – szukajcie zdjęć i relacji na naszym szkolnym FB

Aktualności

DNI OTWARTE

Zapraszamy na PIERWSZE SPOTKANIE REKRUTACYJNE, czyli tzw. DZIEŃ OTWARTY! Odbędzie się 15 lutego 2024 roku o godz. 17.00 (Bobrowiecka 9...