Wyjazd do Rzymu

Proszę Państwa!
wreszcie mogę podać konkrety odnośnie wycieczki do Rzymu.
Będziemy zwiedzać galerie sztuki i podziwiać architekturę minionych wieków…
W planach między innymi: Koloseum, Palatyn, Forum Romanum, Panteon, zamek św .Anioła, Muzea Watykańskie, Kaplica Sykstyńska, Galeria Borghese…( szczegółowy plan wycieczki po zakupie biletów na samolot)

Wycieczka będzie nastawiona na zwiedzanie zabytków, galerii sztuki!

Cena wycieczki 2190zł + samolot ( na razie znalazłam przelot za 1350zł od osoby w dwie strony,ale mam nadzieję ,że znajdę tańszy przelot z Okęcia( przewoźnik musi być wiarygodny ,by nie odwołano lotu).

W cenie wycieczki jest wszystko, czyli:

– hotel *** w centrum Rzymu, śniadania w hotelu i obiadokolacje w restauracji ,przejazdy wynajętym busem i bilety na metro, opłaty pilota i opłaty wstępu, ubezpieczenie , taksa miejska.

Muszę jak najszybciej od osób, które chcą zwiedzić Wieczne Miasto ,otrzymać zaliczkę w wysokości 1500zł,by zakupić bilety na samolot oraz zarezerwować miejsca w hotelu, przewodników i wejścia do muzeów.

DO KOŃCA TYGODNIA PROSZĘ O WPŁATĘ ZALICZKI!

 

TERMIN WYCIECZKI
od 12.11 ( poniedziałek) do 16.11 ( piątek)
Jeżeli ktoś z Was chciałby wybrać się z nami do Rzymu, a z powodów obiektywnych nie zdoła wpłacić zaliczki do piątku, proszę ,by zawiadomił mnie o tym.

 

Małgorzata Lemiech

Aktualności

DNI OTWARTE

Zapraszamy na PIERWSZE SPOTKANIE REKRUTACYJNE, czyli tzw. DZIEŃ OTWARTY! Odbędzie się 15 lutego 2024 roku o godz. 17.00 (Bobrowiecka 9...