Zespół Wolontariuszy odwiedził dzieci z Domu Dziecka „Chata”.

Chwalimy się… bo jest czym! 🙂

15 grudnia nasz Zespół Wolontariuszy odwiedził dzieci z Domu Dziecka „Chata” na Białołęce.

Na Mikołajki dzieci dostały od naszych uczniów i nauczycieli nieprzyzwoitą ilość słodyczy 🙂 oraz artykuły szkolne i plastyczne. Najmilszą niespodzianką okazał się jednak czas spędzony wspólnie przy dekorowaniu pierników i tworzeniu ozdób oraz kartek świątecznych. To było cudowne doświadczenie bliskości i zaufania, którym obdarzyły nas dzieci, a widok ich umazanych lukrem i brokatem buziek, z których nie znikał szczery uśmiech, był dla nas najpiękniejszym prezentem!

Bardzo dziękujemy WSZYSTKIM uczniom, nauczycielom i rodzicom, którzy wspierali nasz wolontariat oraz życzymy, żeby radość, która płynie z uszczęśliwiania innych towarzyszyła im jak najdłużej! Nas ta radość inspiruje do kolejnych działań, chcemy jej więcej! 🙂

 

Zespół Wolontariuszy ze Szkoły Liderów

 

Aktualności

DNI OTWARTE

Zapraszamy na PIERWSZE SPOTKANIE REKRUTACYJNE, czyli tzw. DZIEŃ OTWARTY! Odbędzie się 15 lutego 2024 roku o godz. 17.00 (Bobrowiecka 9...

Dyżury wychowawców

Drodzy uczniowie od poniedziałku 5 lutego 2024 roku startują cotygodniowe dyżury wychowawców klas. Wychowawcy będą dyżurowali od godziny 8.25 do...