Znów wybieramy się do Teatru!

Znów wybieramy się do Teatru!
W październiku proponuję w Teatrze Kwadrat sztukę pod tytułem „Trzy sypialnie”

IDZIEMY 17 PAŹDZIERNIKA O GODZINIE 19.00

O czym sztuka?

Olaf i Bożena, których małżeństwo znalazło się na niebezpiecznym zakręcie, desperacko poszukują wsparcia wśród najbliższych przyjaciół, dalszych znajomych, a nawet zupełnie obcych ludzi. Nie zdają sobie jednak sprawy jak silnie ich konflikt oddziałuje na rozmaite związki, które same, jak to zwykle związki, regularnie zmagają się z niebezpiecznymi rafami codzienności. Cóż, małżeństwo to może nie domek z kart, jednak zazwyczaj posiada niezwykle delikatną konstrukcję, której utrzymanie wymaga niezwykłego poświęcenia, wytrwałości i wrażliwości. A tych cech zdecydowanie nie posiadają ani Bożena ,ani Olaf.

Zarezerwowałam 9 biletów.
CENA 100zł.
Bilety muszę odebrać do wtorku.
Osoby zainteresowane spędzeniem wieczoru w przybytku kultury zapraszam do sali nr 6.
Pieniądze za bilety zbieram do wtorku.

Małgorzata Lemiech

Aktualności