Dzień Przedsiębiorczości

W dniu 20 marca 2019r. odbędzie się w naszej szkole Dzień Przedsiębiorczości.
Projekt organizowany jest przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości  (https://junior.org.pl) i skierowany do uczniów szkół średnich.
Tego dnia zainteresowane osoby mogą odwiedzić zakład pracy, który wcześniej ustalimy i poznać jego organizację, sposób zarządzania, strukturę organizacyjną, charakter pracy na poszczególnych stanowiskach i jeszcze wiele innych również interesujących kwestii. Jest to też dobry sposób na zaplanowanie swojej kariery zawodowej…..
Serdecznie dziękuję Rodzicom, którzy mnie wspierają w tym przedsięwzięciu i zapraszam do kontaktu ze mną, najlepiej za pomocą dziennika elektronicznego.
Pozdrawiam,
Katarzyna Gromadka
nauczyciel podstaw przedsiębiorczości

Aktualności