Spotkanie z Andrzejem Voigtem – w ramach cyklu spotkań „Vis a vis”

Kolejnym gościem w ramach cyklu spotkań „Vis a Vis” był Andrzej Voigt. A tak spotkanie opisuje Victoria Voigt, pomysłodawczyni i organizatorka tego cyklu:

„Szczególna odsłona cyklu spotkań „Vis a Vis’, której gościem był Andrzej Voigt – mój osobisty bohater, autorytet i mentor w codziennym życiu. Wystąpienie jakościowo opakowane w nepotyzm w związku z faktem, że to także mój ojciec Było niepowtarzalne/ wierzcie mi, że nawet dla mnie-córki bo wówczas w domu nie dostaję tak obszernych i kompleksowych wykładów  

Zostałe postawione dobre pytania, a na nie znakomite odpowiedzi. Była to lekcja historii, mikro/ makroekonomii, wartości, samo determinacji oraz polityki. Odsłoniła nam kulisy i prawdziwe oblicze przekształceń w Polsce na przestrzeni 30 lat. A to wszystko w jednej, mocno skondensowanej pigułce Przekaz i przesłanie zostawiam do opracowania dla uczestników indywidualnie… Raz jeszcze Dzięki za Waszą liczną obecność i zaangażowanie! Niech Wam się czyta i słucha otrzymanych nagród w takiej samej fascynacji i uwadze jaką zaprezentowaliście! „

 

Serdecznie gratulujemy i nie możemy doczekać się kolejnych spotkań!

Aktualności

DNI OTWARTE

Zapraszamy na PIERWSZE SPOTKANIE REKRUTACYJNE, czyli tzw. DZIEŃ OTWARTY! Odbędzie się 15 lutego 2024 roku o godz. 17.00 (Bobrowiecka 9...

Dyżury wychowawców

Drodzy uczniowie od poniedziałku 5 lutego 2024 roku startują cotygodniowe dyżury wychowawców klas. Wychowawcy będą dyżurowali od godziny 8.25 do...