Wycieczka do Torunia

Wyruszamy !!!

Dziś o 9:11 odchodzi nasz pociąg do Torunia a w nim my, czyli 2B oraz opiekunowie Anna Bartosik – nauczycielka niemieckiego oraz Bartosz Kowalewski – pedagog szkolny. W mieście piernika spędzimy 4 dni, podczas których zwiedzimy prawie wszystkie najciekawsze miejsca. Prawie, bo jest ich tyle, że w tak krótkim czasie z pewnością nie zdołamy zobaczyć wszystkiego.

Pierwszego dnia (12.11.2019r.) zamierzamy poznać Toruń korzystając z przygotowanej przez przewodników Polskiego Towarzystwa Turystyczno Krajoznawczego gry terenowej. Tego dnia z pewnością uda nam się wejść na wieżę widokową, oraz obejrzeć panoramę Torunia z punktu widokowego.

Naszą wycieczkę będziemy relacjonować na bieżąco – szukajcie zdjęć i relacji na naszym szkolnym FB

Aktualności

Erasmus

Kochani nauczyciele, uczniowie i rodzice!   Informujemy, że Liceum Ogólnokształcące „Szkoła Liderów” dołączyło do programu Erasmus+. Wzięliśmy udział w naborze do...

Nowość w naszym liceum

Mamy nowego partnera! Jest to szkoła w malowniczym mieście Vigo w Hiszpanii.  Od września obie szkoły będą realizować wspólne projekty,...