Wycieczka klasowa – 2B

W dniach 1 – 4 października klasa 2B wybiera się na wycieczkę klasową .
Pierwszego dnia wycieczki zwiedzimy gdańską starówkę oraz Westerplatte. Na drugi dzień naszej podróży zaplanowaliśmy odwiedzenie Gdyni oraz Sopotu. W Gdyni z pewnością obejrzymy zacumowane w porcie statki i panoramę z punktu widokowego na Kamiennej Górze następnie powędrujemy plażą do Sopotu. Tam wejdziemy na molo oraz wieżę widokową. Na sopockim deptaku wypijemy gorącą czekoladę w Krzywym Domku.
Czwartek – trzeci dzień naszej wycieczki – to odwiedziny zamku w Malborku. Z elektronicznym przewodnikiem przemierzymy komnaty zamku krzyżackiego odkrywając skarby te odkryte i te jeszcze nieodnalezione. Ostatni dzień upłynie nam na spacerach po uliczkach Gdańska i bezpiecznym powrocie do domu.
Zapraszamy do śledzenia naszych przygód na szkolnym fb!

Aktualności

Erasmus

Kochani nauczyciele, uczniowie i rodzice!   Informujemy, że Liceum Ogólnokształcące „Szkoła Liderów” dołączyło do programu Erasmus+. Wzięliśmy udział w naborze do...

Nowość w naszym liceum

Mamy nowego partnera! Jest to szkoła w malowniczym mieście Vigo w Hiszpanii.  Od września obie szkoły będą realizować wspólne projekty,...