Znów wybieramy się do Teatru!

Znów wybieramy się do Teatru!
W październiku proponuję w Teatrze Kwadrat sztukę pod tytułem „Trzy sypialnie”

IDZIEMY 17 PAŹDZIERNIKA O GODZINIE 19.00

O czym sztuka?

Olaf i Bożena, których małżeństwo znalazło się na niebezpiecznym zakręcie, desperacko poszukują wsparcia wśród najbliższych przyjaciół, dalszych znajomych, a nawet zupełnie obcych ludzi. Nie zdają sobie jednak sprawy jak silnie ich konflikt oddziałuje na rozmaite związki, które same, jak to zwykle związki, regularnie zmagają się z niebezpiecznymi rafami codzienności. Cóż, małżeństwo to może nie domek z kart, jednak zazwyczaj posiada niezwykle delikatną konstrukcję, której utrzymanie wymaga niezwykłego poświęcenia, wytrwałości i wrażliwości. A tych cech zdecydowanie nie posiadają ani Bożena ,ani Olaf.

Zarezerwowałam 9 biletów.
CENA 100zł.
Bilety muszę odebrać do wtorku.
Osoby zainteresowane spędzeniem wieczoru w przybytku kultury zapraszam do sali nr 6.
Pieniądze za bilety zbieram do wtorku.

Małgorzata Lemiech

Aktualności

DNI OTWARTE

Zapraszamy na PIERWSZE SPOTKANIE REKRUTACYJNE, czyli tzw. DZIEŃ OTWARTY! Odbędzie się 15 lutego 2024 roku o godz. 17.00 (Bobrowiecka 9...

Dyżury wychowawców

Drodzy uczniowie od poniedziałku 5 lutego 2024 roku startują cotygodniowe dyżury wychowawców klas. Wychowawcy będą dyżurowali od godziny 8.25 do...