Co zabrać na wycieczkę?

Już w poniedziałek rusza nasza wycieczka rowerowa szlakami Puszczy Kampinoskiej. Zakwaterowani będziemy w samym sercu lasu – harcerskim Ośrodku Szkoleniowo Wychowawczym w Starej Dąbrowie. Jeśli pogoda i nasza kondycja pozwoli codziennie odwiedzimy miejsca wartościowe przyrodniczo, kulturalnie oraz historycznie. Śledźcie nasze poczynania na szkolnym FB. Obiecujemy relację foto codziennie. Czy nam się uda?

Dla uczestników wyprawy zamieszczamy listę ekwipunku w załączeniu.

Aktualności

Erasmus

Kochani nauczyciele, uczniowie i rodzice!   Informujemy, że Liceum Ogólnokształcące „Szkoła Liderów” dołączyło do programu Erasmus+. Wzięliśmy udział w naborze do...

Nowość w naszym liceum

Mamy nowego partnera! Jest to szkoła w malowniczym mieście Vigo w Hiszpanii.  Od września obie szkoły będą realizować wspólne projekty,...