Co zabrać na wycieczkę?

Już w poniedziałek rusza nasza wycieczka rowerowa szlakami Puszczy Kampinoskiej. Zakwaterowani będziemy w samym sercu lasu – harcerskim Ośrodku Szkoleniowo Wychowawczym w Starej Dąbrowie. Jeśli pogoda i nasza kondycja pozwoli codziennie odwiedzimy miejsca wartościowe przyrodniczo, kulturalnie oraz historycznie. Śledźcie nasze poczynania na szkolnym FB. Obiecujemy relację foto codziennie. Czy nam się uda?

Dla uczestników wyprawy zamieszczamy listę ekwipunku w załączeniu.

Aktualności

DNI OTWARTE

Zapraszamy na PIERWSZE SPOTKANIE REKRUTACYJNE, czyli tzw. DZIEŃ OTWARTY! Odbędzie się 15 lutego 2024 roku o godz. 17.00 (Bobrowiecka 9...

Dyżury wychowawców

Drodzy uczniowie od poniedziałku 5 lutego 2024 roku startują cotygodniowe dyżury wychowawców klas. Wychowawcy będą dyżurowali od godziny 8.25 do...