Lekcja muzealna dla uczniów uczęszczających na HiS

Dnia 13 lutego o godz. 12:30 uczniowie kl. 2 i 3 LO uczęszczający na zajęcia z przedmiotu Historia i Społeczeństwo będą mieli lekcję na temat Przystanek Niepodległość w ośrodku dydaktycznym w MUZEUM HISTORII POLSKI (ul. Mokotowska 33/35).

Proszę uczniów o zgłoszenie udziału w lekcji do mnie osobiście 22.01. i 25.01. lub wysyłając maila (mój adres mailowy jest dostępny w jednej z ostatnich informacji przesłanej uczniom kl. 2 i 3 LO w Librusie /zakładka ‘Wiadomości’/).

Zbiórka 13 lutego o 11:30 w szkole na parterze. Wychodzimy po 3 godzinie lekcyjnej. O godz. 11:46 mamy autobus linii nr 107.

 

Andrzej Kosewski

Aktualności

Erasmus

Kochani nauczyciele, uczniowie i rodzice!   Informujemy, że Liceum Ogólnokształcące „Szkoła Liderów” dołączyło do programu Erasmus+. Wzięliśmy udział w naborze do...

Nowość w naszym liceum

Mamy nowego partnera! Jest to szkoła w malowniczym mieście Vigo w Hiszpanii.  Od września obie szkoły będą realizować wspólne projekty,...