Letni obóz integracyjny

Drodzy uczniowie,
zapraszamy na organizowany przez kadrę naszej szkoły letni obóz, ponieważ od marca zeszłego roku nie mamy możliwości integrowania się czy nawiązywania głębszych relacji z Wami postanowiliśmy zorganizować letni obóz, podczas którego oprócz lepszego poznania siebie nawzajem i integracji zrealizujemy część założonych przez naszą Radę Pedagogiczną planów.

 

TERMIN: 16.07.2021 – 26.07.2021

MIEJSCE: PUCK

KOSZT: 1879 zł (11dni)

 

Planujemy utworzenie 4 grup:

1. Grupa rysunku i malarstwa / fotografii
Co drugi dzień gwarantowane zajęcia z malarstwa lub/oraz fotografii w plenerze – zakwaterowanie w centrum Pucka gwarantuje obiekty zarówno architektury budowlanej i krajobrazu.

2. Grupa teatralno-muzyczna 
Dostęp do dużej sali ze sprzętem muzycznym gwarantuje nam próby codziennie – oczywiście na plażowanie i wycieczki piesze również znajdzie się czas

3. Grupa krajoznawczo-przyrodnicza
Wycieczki, wędrówki, rajdy, przebieżki, kąpiele, pływanie, spacery, piłka, siatkówka, rowery, deska, gry, podchody, joga, rozciąganie, fitness – generalnie każda możliwa aktywność na świeżym powietrzu.

4. Grupa sportowa
Joga, rozciąganie, fitness, siłownia, biegi – bez żartów ale i dla początkujących. Każdy we własnym tempie pracuje na  swoją kondycję. Jak mówią Spinningowcy – „trening indywidualny w grupie”.

 

Kierowników grup przedstawimy w późniejszym terminie, ale będą to nauczyciele naszej szkoły.

 

Ostateczny program zostanie przedstawiony do 30 maja 2021.

 

Przy organizacji wyjazdu korzystamy z usług biura turystycznego BeActive.
Pragniemy maksimum czasu spędzić z Wami realizując program, dlatego organizację przejazdu, pobytu oraz wyżywienia powierzamy innym 🙂

 

KLIKAJĄC W TYM MIEJSCU można zapoznać się z ofertą biura, pobrać umowę oraz odesłać podpisaną umowę.

Podpisana umowa gwarantuje rezerwację miejsca na obozie do dnia 28 lutego 2021. Po tym terminie należy wnieść zaliczkę (możliwość wykorzystania bonu turystycznego).

Zapraszamy i mamy nadzieję do zobaczenia offline nad polskim morzem.

 

Bartosz Kowalewski
533 342 617

 

Aktualności

DNI OTWARTE

Zapraszamy na PIERWSZE SPOTKANIE REKRUTACYJNE, czyli tzw. DZIEŃ OTWARTY! Odbędzie się 15 lutego 2024 roku o godz. 17.00 (Bobrowiecka 9...