Majowe nowinki i spotkania Angielskiego Forum Dyskusyjnego

  • Ola DĄBROWSKA przejęła po Feliksie Plebanie, maturzyście, funkcję Prezesa Angielskiego Forum Dyskusyjnego, z nowymi pomysłami i inicjatywami. Gratulacje! Już 18 maja, opowie nam o uniwersytetach w Danii oraz w kolejnej prezentacji przybliży nam realia duńskiego życia, kultury, studiowania.
  • Piotr Blajm opowie nam o światowej sławy uniwersytetach w Moskwie i Leningradzie – STUDIA W JĘZYKU ANGIELSKIM
  • Ola Bylina opowie w swojej prezentacji o uczelniach w Belgii – 21 maja
  • Marta Jekiel w pierwszej prezentacji oprowadzi nas po angielskich miastach – Bristol oraz Cardiff, stolicy Walii. W kolejnej prezentacji przedstawi nam możliwości zdobywania przez studentów pracy na terenie Wielkiej Brytanii (25 maja)
 
Serdecznie Was zapraszamy – SALA NR 🔟!

Aktualności

DNI OTWARTE

Zapraszamy na PIERWSZE SPOTKANIE REKRUTACYJNE, czyli tzw. DZIEŃ OTWARTY! Odbędzie się 15 lutego 2024 roku o godz. 17.00 (Bobrowiecka 9...