Teatralne propozycje – kolejna rudna! 

Młodzieżowa Rada Szkoły, przygotowała kolejne propozycje wyjść teatralnych dla liderów. Ktoś, kto chce uchodzić za osobę wykształconą, dba o swój rozwój na każdym poziomie. Bywa w różnych instytucjach kultury, wie co się dzieje na mieście, co aktualnie warto zobaczyć
w teatrze, na jaką wystawę warto wybrać się do galerii sztuki czy muzeum. Rozmowy biznesowe, bardzo często rozpoczynają się od tak zwanego „small talk” – warto więc mieć dość szeroki wachlarz tematów do rozpoczęcia konwersacji. Nigdy bowiem nie wiemy, z kim przyjdzie nam nawiązywać relacje biznesowe. 

Wybierając repertuar na kolejną rundę naszych liderowych teatralnych szaleństw, pamiętaliśmy, że zbliżają się matury i dobrze będzie zrobić powtórkę z lektur. Ponadto chcieliśmy się też dobrze bawić – więc w naszych wyborach nie zabrakło fars z klasyki gatunku. Jedną z propozycji będzie nowość, zobaczymy ją bowiem dzień po premierze – więc to my będziemy mogli kreować opinie. 

Oto, co przygotowaliśmy dla Was:

17 marca 2023 roku godzina 19.30 

Spektakl pt: „Okno na Parlament” reż. Krystyna Janda– Och Teatr. Koszt biletu 108 złotych. 

4 kwietnia 2023 roku godzina 19.00

Spektakl pt: „Tartuffe” reż. Jacques Lassalle – Teatr Narodowy. Koszt biletu 75 złotych. 

11 kwietnia 2023 roku godzina 19.30

Spektakl pt: „Pomoc Domowa” reż. Krystyna Janda – Och Teatr. Koszt biletu 144 złotych. 

19 kwietnia 2023 roku godzina 18.30

Spektakl pt: „Dziady” reż. Eimuntas Nekrošius – Teatr Narodowy. Koszt biletu 85 złotych. 

26 kwietnia 2023 roku godzina 19.00

Spektakl pt: „Kordian” reż. Jan Englert– Teatr Narodowy. Koszt biletu 85 złotych. 

Liczba miejsc, jak zawsze, nie jest z gumy, więc zachęcamy do szybkich zapisów. 

Aktualności

DNI OTWARTE

Zapraszamy na PIERWSZE SPOTKANIE REKRUTACYJNE, czyli tzw. DZIEŃ OTWARTY! Odbędzie się 15 lutego 2024 roku o godz. 17.00 (Bobrowiecka 9...

Dyżury wychowawców

Drodzy uczniowie od poniedziałku 5 lutego 2024 roku startują cotygodniowe dyżury wychowawców klas. Wychowawcy będą dyżurowali od godziny 8.25 do...