Warsztaty „Barwy nieobojętne” w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

W ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości odbyły się 15 maja dla uczniów klas 1 i 2 liceum warsztaty na temat BARWY NIEOBOJĘTNE, w ramach projektu edukacyjnego realizowanego przez Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.
  • Były to warsztaty interaktywne podczas których uczniowie poznawali historię Polski poprzez zmieniające się formy symboli narodowych.
  • Wykorzystując przykłady dzieł sztuki współczesnej oraz fotografie i filmy przedstawiające różne sytuacje społeczne, uczniowie starali się także odkryć jakie znaczenie mają współcześnie dla nas symbole narodowe i z jakimi wartościami się wiążą.
 

Aktualności

Organizacja matury 2022

DRODZY UCZNIOWIE, 4 maja o godz.  9.00 odbędzie się egzamin maturalny z  języka polskiego, a o 14.00 egzamin z języka...