Warsztaty „Barwy nieobojętne” w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

W ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości odbyły się 15 maja dla uczniów klas 1 i 2 liceum warsztaty na temat BARWY NIEOBOJĘTNE, w ramach projektu edukacyjnego realizowanego przez Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.
  • Były to warsztaty interaktywne podczas których uczniowie poznawali historię Polski poprzez zmieniające się formy symboli narodowych.
  • Wykorzystując przykłady dzieł sztuki współczesnej oraz fotografie i filmy przedstawiające różne sytuacje społeczne, uczniowie starali się także odkryć jakie znaczenie mają współcześnie dla nas symbole narodowe i z jakimi wartościami się wiążą.
 

Aktualności

DNI OTWARTE

Zapraszamy na PIERWSZE SPOTKANIE REKRUTACYJNE, czyli tzw. DZIEŃ OTWARTY! Odbędzie się 15 lutego 2024 roku o godz. 17.00 (Bobrowiecka 9...

Dyżury wychowawców

Drodzy uczniowie od poniedziałku 5 lutego 2024 roku startują cotygodniowe dyżury wychowawców klas. Wychowawcy będą dyżurowali od godziny 8.25 do...