Wyjścia do teatru – styczeń 2023r.

Planowane WYJŚCIA do TEATRU w styczniu 2023 roku

 

4 stycznia 2023 roku godzina 19.00

Musical „Aida” Teatr Muzyczny Roma

„Aida” to musical skomponowany przez legendę muzyki pop Eltona Johna do słów Tima Rice’a, jednego z najbardziej znanych autorów tekstów do licznych musicali. Miejscem akcji jest starożytny Egipt, a fabuła opowiada o zakazanej miłości Aidy, nubijskiej księżniczki wziętej do niewoli przez Egipcjan, i Radamesa, kapitana egipskiej armii zaręczonego z Amneris, córką faraona. Libretto jest oparte na operze Giuseppe Verdiego pod tym samym tytułem.

Cena 120 zł. Wpłaty do 12 grudnia 2023 roku.

12 stycznia 2023 roku godzina 19.30

Spektakl Ożenek Och Teatr

Perełka światowej komedii w stylu iście groteskowym. Posażna Agafia Tichonowna nie jest typową amantką pełną romantycznych uniesień, pragnie po prostu wyjść za mąż, by podnieść swój status społeczny. To merkantylne spojrzenie na ożenek bliskie jest też licznym konkurentom do jej ręki (galeria doskonale sportretowanych typów męskich: bufonów, kłamców, nieudaczników i safandułów!).

Cena 126 zł. Wpłaty do 12 grudnia 2023 roku.

 

31 stycznia 2023 roku godzina 19.00

Spektakl pt. „Maria Stuart” – spektakl dla widzów od 16 roku życia

Anglia, XVI wiek. Wyniszczająca wojna religijna i krwawa walka dwóch kobiet – królowych: Anglii i Szkocji – o władzę nad całą Brytanią. Oparty na wydarzeniach historycznych dramat Friedricha Schillera nie schodzi ze scen już od dwustu lat, a role obydwu protagonistek stanowią wyzwanie dla aktorek kolejnych pokoleń. Jaką cenę można zapłacić za pokonanie przeciwników – ideowych i politycznych? I czy jest to cena własnego człowieczeństwa?

Cena 85 zł. Wpłaty do 12 grudnia 2023 roku.

Liczba biletów ograniczona, kto pierwszy ten lepszy.

 

Zachęcamy wszystkich uczniów! 

Aktualności

DNI OTWARTE

Zapraszamy na PIERWSZE SPOTKANIE REKRUTACYJNE, czyli tzw. DZIEŃ OTWARTY! Odbędzie się 15 lutego 2024 roku o godz. 17.00 (Bobrowiecka 9...