Wyjście do teatru Kwadrat na sztukę „Czego nie widać?”

UWAGA! UWAGA! UWAGA!
 
Zarezerwowałam na 17 września ( poniedziałek) TYLKO 9 biletów do Teatru Kwadrat na sztukę „Czego nie widać?”.
 
Kto z Was chce się dobrze bawić , jednocześnie przebywając w przybytku kultury na świetnej komedii , a wcześniej zjeść sałatkę , pyszne ciastko lub wypić herbatę albo kawę w kawiarni Kwadrat i…spotkać tam aktorów głowy nie dam jednak często przed spektaklem wpadają tam na kawę).
ZAPRASZAM do sali nr 6.
 
Jutro muszę po lekcjach odebrać bilety.
CENA 100zł , ale warto.
 
Parę słów o sztuce
 
„Obwoźna grupa teatralna przygotowuje się do premiery szmirowatej dość produkcji – spektaklu pt. „Co widać”. Zostało bardzo mało czasu. Budżet jest ograniczony. Ekipa techniczna okrojona. Reżyser zmęczony. A aktorzy?…No coż… Jeżeli problemem jest już nawet zapamiętanie tekstu podczas próby generalnej, to jak radzić sobie, z dwoma burzliwymi romansami, krótkowzrocznością młodej gwiazdki, stale psującą się dekoracją i wiecznie znikającym nestorem, który na dodatek poważnie nadużywa alkoholu…? Czy w takich warunkach da się pracować? Na pewno nie sposób się nie śmiać.”
 
Małgorzata Lemiech – teatromanka

Aktualności

DNI OTWARTE

Zapraszamy na PIERWSZE SPOTKANIE REKRUTACYJNE, czyli tzw. DZIEŃ OTWARTY! Odbędzie się 15 lutego 2024 roku o godz. 17.00 (Bobrowiecka 9...

Dyżury wychowawców

Drodzy uczniowie od poniedziałku 5 lutego 2024 roku startują cotygodniowe dyżury wychowawców klas. Wychowawcy będą dyżurowali od godziny 8.25 do...