Młodzieżowa Rada Szkoły – czas start

Oficjalne zawiadomienie o zebraniu

Przewodniczący Rady Nadzorczej Młodzieżowej Rady Szkoły – zwołuje pierwsze posiedzenie Młodzieżowej Rady Szkoły, na które zaprasza przedstawicieli władz klasowych. Czas wziąć sprawy we własne ręce i ruszyć do pracy, aby nasza szkoła, była jeszcze lepsza i jeszcze bardziej nasza. Na spotkaniu ogłoszone zostaną „oferty pracy” na różne stanowiska, które można będzie pełnić w naszej szkolnej „firmie”. Szukamy Prezesa Zarządu, Wiceprezesów Zarządu
i Dyrektorów kilku departamentów. 

Spotkanie odbędzie w dniu 25 października 2022 roku na 2 lekcji – starujemy o godzinie 9:50, w sali 306 . Osoby obecne na spotkaniu będą miały usprawiedliwioną nieobecność na lekcji. Spotkanie potrwa jedną godzinę lekcyjną. Na spotkanie zabieramy ze sobą kreatywność, zapał do pracy oraz chęć współtworzenia środowiska, w którym spędzamy dziennie mnóstwo czasu. Dziś szkolna firma, jutro prawdziwy biznes – oto motto Lidera. 

 

Do zobaczenia 

Rafał Kus 

Przewodniczący Rady Nadzorczej 

Młodzieżowej Rady Szkoły 

 

 

 

Pierwsze spotkanie Młodzieżowej Rady Szkoły – naszej szkolnej firmy za nami.

Spotkaliśmy się, aby porozmawiać o tym jak powinna wyglądać praca naszej szkolnej firmy. Jak powinna wyglądać jej struktura organizacyjna. Jaki cel, misja i wizja powinny jej towarzyszyć. 
W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele władz klasowych, którzy zaangażowali się 
w dyskusję i zgłaszali w jej toku wiele interesujących pomysłów. Część z tych pomysłów zapewne będzie w najbliższych tygodniach realizowana.

Rozpoczynamy teraz proces przekuwania planów, pomysłów i konceptów w realne działanie. Czas powołać władze naszej szkolnej firmy i całą strukturę organizacyjną.

 

Aktualności

DNI OTWARTE

Zapraszamy na PIERWSZE SPOTKANIE REKRUTACYJNE, czyli tzw. DZIEŃ OTWARTY! Odbędzie się 15 lutego 2024 roku o godz. 17.00 (Bobrowiecka 9...