Warunki kształcenia

Liceum Ogólnokształcące „ Szkoła Liderów” znajduje się w Kampusie Wyższej Szkoły Businessu i Administracji w Warszawie, na Dolnym Mokotowie przy ulicy Bobrowieckiej 9 w budynku, E z wejściem od strony parkingu ( od ul. Kierbedzia) lub od strony ul. Bobrowieckiej.

Siedziba szkoły – to idealna przestrzeń na naukę i wypoczynek, wewnątrz kampusu jest dużo zieleni i możliwość spędzania przerw na świeżym powietrzu.

Mamy duże sale lekcyjne, sprzęt multimedialny i warunki do pracy i nauki.

Mamy też aulę sportową (salę ćwiczeń i siłownię), w których odbywają się lekcje wychowania fizycznego.

Można też skorzystać z biblioteki uczelni i innych pomieszczeń – w tym z przestronnych auli i sal konferencyjnych.

Bufet i restauracja zapewniają smaczny posiłek i obiad. Co ważne: dania i obiady można wybrać, nie ma jednego określonego zestawu, więc każdy może znaleźć coś dla siebie. Do tego też można kupić przekąski, soki czy kanapki i posiedzieć w kawiarence.

Teren wokół budynku zachęca do spaceru i odpoczynku (w czasie przerw) i poza nimi.

Budynek jest monitorowany i pod ochroną, nie ma kart wejściowych.