Próbna matura to nie bzdura!

Hej za rok matura – śpiewali kiedyś członkowie legendarnej grupy „Czerwone gitary” Czas ucieka i matura coraz bliżej. Jednak, żeby dobrze ją napisać, trzeba nie tylko solidnie się przygotować z wiedzy merytorycznej. Potrzebny jest także trening praktyczny przebiegu całego egzaminu.
W dniach od 28 do 30 września 2022 roku w naszej szkole odbywają się próbne egzaminu maturalne z języka polskiego, królowej nauk – matematyki i języka angielskiego.
Uczniowie przejęci, ćwiczą pracę pod presją i czasu i stresu. Nauczyciele 
w gotowości do dodawania otuchy, wsparcia przed egzaminem, a później do sprawdzania prac.
Życzymy Wam drodzy maturzyści satysfakcjonującego przetarcia pierwszych oficjalnych próbnych maturalnych szlaków. Jesteśmy przekonani, że dla większości z Was to żadna nowość. Dlaczego? W Szkole Liderów bowiem, co roku odbywają się przynajmniej dwie sesje próbnych matur dla całej szkoły. Nasi uczniowie są więc do tego zadania przygotowani.

Aktualności