Próbna matura to nie bzdura!

Hej za rok matura – śpiewali kiedyś członkowie legendarnej grupy „Czerwone gitary” Czas ucieka i matura coraz bliżej. Jednak, żeby dobrze ją napisać, trzeba nie tylko solidnie się przygotować z wiedzy merytorycznej. Potrzebny jest także trening praktyczny przebiegu całego egzaminu.
W dniach od 28 do 30 września 2022 roku w naszej szkole odbywają się próbne egzaminu maturalne z języka polskiego, królowej nauk – matematyki i języka angielskiego.
Uczniowie przejęci, ćwiczą pracę pod presją i czasu i stresu. Nauczyciele 
w gotowości do dodawania otuchy, wsparcia przed egzaminem, a później do sprawdzania prac.
Życzymy Wam drodzy maturzyści satysfakcjonującego przetarcia pierwszych oficjalnych próbnych maturalnych szlaków. Jesteśmy przekonani, że dla większości z Was to żadna nowość. Dlaczego? W Szkole Liderów bowiem, co roku odbywają się przynajmniej dwie sesje próbnych matur dla całej szkoły. Nasi uczniowie są więc do tego zadania przygotowani.

Aktualności

Kolejny dzień projektowy

Nadaj słowom znaczenie… Kolejny dzień projektowy upłynął nam pod znakiem wchodzenia w role liderów sprzedaży, specjalistów od psychologii słowa, mistrzów...