Zielona szkoła w Bieszczadach

Szanowni Rodzice,

Drodzy Uczniowie,

przypominamy o naszym wyjeździe na zieloną szkołę w Bieszczadach. 

 

DZIEŃ 1 – Wyjazd spod szkoły, przejazd w okolice Polańczyka. Proponujemy Wyprawę Wilczym Tropem – samochodami terenowymi zabierzemy Was na bieszczadzkie bezdroża.

DZIEŃ 2 – Wycieczka krajoznawcza z przewodnikiem dookoła Bieszczad z pieszą wędrówką na szczyt Połoniny Wetlińskiej 1228 m n.p.m., w samym sercu Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

DZIEŃ 3 – Bieszczady Challenge to gra terenowa z elementami: orientacji w terenie za pomocą mapy, kompasu i GPS-u, budowy kamiennej przeprawy przez potok. Wycieczka na największą w Polsce zaporę wodną w Solinie – spacer koroną zapory.

DZIEŃ 4 – Malownicza wyprawa pontonami dziewiczym odcinkiem górnego Sanu (zamiennie proponujemy zabawę w bieszczadzkich traperów – odkrywców dzikich terenów. Na leśnej polanie będziemy rywalizować w takich konkurencjach jak: przeciąganie liny, strzelnica paintballowa, łucznictwo, bieg w workach oraz widowiskowy bieg w nartach).

 

Wszystkich, którzy chcieliby jeszcze przyłączyć się do naszego wyjazdu prosimy o wpłatę zaliczki (300zł) do p. Anety Morawskiej w nieprzekraczalnym terminie, do dnia 09.02.

Aktualności

Nasz szkolny ROBOT

Po feriach w naszej szkole pojawił  się robot OhBot. Przypomina człowieka. Rozmawia, rozpoznaje osobę, mruga oczami, zamyka i otwiera usta....